Xml Bayilik

vavely XML BAYİLİK ŞARTLARI

ONLINE / XML BAYİLİK NEDİR? 

Online bayilik ya da xml bayilik, kendi internet siteniz ya da aracı sitelerde bulunan (gittigidiyor.com, n11.com, hepsiburada vb.) mağazalarınız üzerinden stok bağlamanıza gerek kalmadan sürekli satış yapabileceğiniz bir sistemdir.

 NASIL BAYİ OLABİLİRİM?

Vavely.com 'un sağladığı stok ve toptan fiyata alışveriş imkanlarından yararlanmanız için önce siteye üye olmanız, ardından bayi olmak istediğinizi bize bildirmeniz gerekmektedir.

Bayiliğiniz onaylandıktan sonra sisteme bayi girişi yaptığınız an söz konusu ürün/ürünlerin, toptan fiyatı/fiyatlarına erişim izniniz olacak. Bununla birlikte kendi siteniz üzerinden belirlediğiniz bir fiyat üzerinden satış yapıp Vavely.com’dan aynı ürünü toptan fiyatıyla sipariş edebileceksiniz.

ONLINE / XML BAYİLİK AVANTAJLARI

1- 1 adet bile stok bulundurmadan satış yapabilir, bu sayede bütçenizi farklı amaçlar için yönetebilirsiniz.

2- Ürünlerin fotoğraf çekimleri için zaman, emek ve para harcamazsınız. Vavely.com kendi sitesinde bulundurduğu bütün ürünlerin fotoğraflarını kendi bünyesinde profesyonel olarak çeker ve sisteme öyle giriş yapar.

3- Sürekli yeni modelleri takip etmek için zaman harcamaz, çaba sarfetmez ve bu iş için yeni istihdam sağlamak zorunda kalmazsınız. En yeni modellerin takibini Vavely.com sizin için araştırır, en kısa sürede sisteme giriş yapar.

4- Vavely.com stok miktarını her zaman en uygun seviyede tutar. Stoğu azalan/biten ürünlerin stokları en kısa sürede sisteme tekrar girer ve online bayiler bahsi geçen ürüne sipariş vermeye devam eder.

5- Hızlı kargo sistemiyle müşteri kaçırma riskini en aza indirirsiniz. Vavely.com hafta içi saat 14:00’ten önce verilen bayi siparişlerini aynı gün, size ya da müşterinize faturası ile birlikte kargolar. Bu sayede siz de ürünü en hızlı şekilde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

ONLINE / XML BAYİLİK VE ÇALIŞMA KOŞULLARI

1. Vavely.com toptan ürün satın alabilmeniz için vergi mükellefi olmanız gerekmemektedir.

2. Ürünlerimizi satacağınız, konseptimize uygun, en az bir adet e-ticaret sitesi sahibi olmanız ya da aracı e-ticaret sitelerinde (gittigidiyor.com, n11.com, facebook, instagram vb.) mağaza/sayfa sahibi olmanız gerekmektedir.

3. Yukarıdaki şartları yerine getirmiş her gerçek veya tüzel kişiler siteye üye olmalı ve bayi olmak istediklerini bize bildirmelidirler. Yapılacak incelemeler doğrultusunda şartların uygun görülmesi halinde bayiliğiniz onaylanır. Sonrasında formda belirtiğiniz giriş bilgileri ile bayi portalımıza giriş yapabilirsiniz.

4. Kargo takip bilgileri, yeni ürün, kampanya veya özel bildirimleri alabilmeniz için geçerli ve sık kullandığınız e-posta bilgileri ile başvuru yapmanızı öneririz.

5. XML bayilik linki servisimizden yararlanabilmeniz için yukarıdaki tüm şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. XML bayilik linki bilgileri tarafınıza e-posta yoluyla gönderilecektir.

6. Siparişlerinizi bayi portalımızdan çevrimiçi olarak oluşturabilirsiniz.

7. Siparişinize ait ödemeleri sitemizden Kredi Kartı, Havale/EFT, Bakiyeli Sistem olarak yapabilirsiniz.

8. Hafta içi 14:00’a kadar kadar ödeme onayı alınmış siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.

9. Siparişlerinize ait kargo takip bilgileri gönderim sonrasında sipariş detayınıza işlenir. “Siparişlerim” sayfasından bu bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

10. Vavely.com 'dan internet üzerinden satış yapabilmeniz için şirket kurmanıza gerek yoktur.


Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

E-Posta: info@vavely.com

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.